Serwis i naprawa maszyn
urządzeń oraz części.

W serwisie maszyn budowlanych Rawimex, zadbamy o Twoją maszynę na każdym etapie jej życia! Od przeglądów okresowych, przez naprawy pogwarancyjne, kończąc na zaplanowanych i skomplikowanych remontach kapitalnych. Zdajemy sobie sprawę, że jedna awaria może odpowiadać za kolejne niesprawne elementy i mocno drenować kieszeń właściciela, dlatego zweryfikujemy usterkę kompleksowo i postaramy się jak najszybciej usunąć zarówno przyczynę jak również skutki  awarii.

Zajmujemy się serwisem i naprawą takich marek jak: CAT, JCB, VOLVO, LIEBHERR, CASE, NEW HOLLAND, KOMATSU, ATLAS, BOBCAT, KUBOTA

Przegląd i kompleksowa
diagnostyka.

Okresowe przeglądy maszyn
budowlanych 500mth, 1000mth.

Potrzebujesz okresowego przeglądu swojej maszyny budowlanej? Od ostatniego przeglądu przepracowała już 500, a może nawet 1000mth? Skontaktuj się z nami!

Usunięcie awarii spowodowanej zaniedbaniem wykonania przeglądu, prawdopodobnie będzie dużo kosztowniejsze od okresowego przeglądu, wymiany filtrów i olejów.

Podczas przeprowadzania okresowego przeglądu, nasz specjalista ocenia szereg elementów, wykonywany jest także wywiad środowiskowy z właścicielem, bądź operatorem. Dzięki temu można precyzyjnie określić, które elementy wykazują już znaczny stopień zużycia, oraz które wymagają natychmiastowej wymiany na nowe, by maszyna była gotowa do pracy oraz przede wszystkim bezpieczna na polu swoich codziennych zmagań.

Nasz serwis mobilny
podczas awarii.

Pogotowie serwisowe zapewni
bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Gdy Twoja maszyna ulegnie awarii, warto pamiętać o właściwym zachowaniu. Sprawdź czy jesteś w stanie przejechać maszyną w bezpieczne i niekolidujące z resztą prac miejsce. Zabezpiecz maszynę – opuść ramiona i zaciągnij ręczny, dopiero po tych czynnościach przejdź do weryfikacji usterki.

Nasz serwis mobilny wyposażony jest w nowoczesne narzędzia diagnostyczne, serwisanci są przygotowani do pracy nawet w najcięższych polowych warunkach. Zgłoś nam awarię, jeżeli jesteś w stanie opowiedz co uległo uszkodzeniu. Przygotuj tabliczkę znamionową, byś mógł od razu przekazać jak największą ilość danych dotyczących swojego sprzętu. Dzięki bogatemu zapleczu magazynowemu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że części do naprawy Twojej maszyny znajdują się na naszych półkach i po konkretnych ustaleniach, będziemy mogli niezwłocznie zająć się usunięciem usterki.

Planowanie remontu i konserwacji
parku maszynowego.

Pamiętaj, że w naszym parku serwisowym na Twoją maszynę zawsze znajdzie się miejsce.

Zaplanuj z wyprzedzeniem remont. Zweryfikuj swoje możliwości finansowe, sprawdź w grafiku kiedy planujesz przestój, wybierz optymalną datę do przeprowadzenia szczegółowego serwisu.

Skontaktuj się z nami, po ustaleniach przyjmiemy Twój sprzęt, wypiszemy kartę serwisową, wykonamy remont, a po wszystkim bez stresu o nieplanowaną awarię, wrócisz do bezpiecznej i wydajnej pracy swoją maszyną.